Välj Lag:

Visa bortamatcher:

Aktivitet:

Plan (på IP):

Senast uppdaterad: 2018-06-21 11:51  

Visa träningstider: 

Startdatum:

Ant.dagar framåt:

Datum Start Slut Akt.typ Serie Ålder Aktivitet Speltid Spelform Plats Domare

2018-06-22

17:00

18:30

A-lag/ U19

   Träning, A-lag/ U19

Hel plan

A-Plan

17:00

18:15

U 17

   Träning, U 17

Hel plan

PL 3

17:30

19:00

U16

   Träning, U16

Halv plan

PL 6

2018-06-23

11:00

12:00

U16

   Träning, U16

Hel plan

PL 3

2018-06-24

13:00

Serie

F12 Kompisligan Nord

F11

ÄFF - Vikens IK

3 X 20

Hel plan

PL 4

Santiago Johansson (070-981 54 32)

16:00

Serie

Div 1 södra

A-lag

ÄFF - Oskarshamns AIK

2 X 45

Hel plan

A-Plan

Uppgift om domare saknas

19:00

20:00

Korpen

   Träning, Korpen

Hel plan

PL 6

2018-06-25

10:00

13:00

Friidrott

   Träning, Friidrott

Hel plan

A-Plan

17:00

18:30

A-lag/ U19

   Träning, A-lag/ U19

Hel plan

A-Plan

17:00

18:15

U 17

   Träning, U 17

Hel plan

PL 3

17:00

19:00

Egen

   Möte U17

Hel plan

VIP-rummet

17:30

20:00

U 19

   Träning, U 19

Hel plan

Klubblokal

17:30

19:00

P10

   Träning, P10

Hel plan

PL 2

17:30

19:00

P9

   Träning, P9

Hel plan

PL 5

17:30

19:00

Egen

   Möte F11

Hel plan

ÄFF- stugan

18:15

19:30

U16

   Träning, U16

Halv plan

PL 3

18:30

20:00

SIF

   Träning, SIF

Hel plan

Valhall Park

19:00

20:30

P11

   Träning, P11

Halv plan

PL 2

19:00

20:30

F11

   Träning, F11

Halv plan

PL 2

19:00

20:30

P12

   Träning, P12

Hel plan

PL 4

19:00

20:30

F13

   Träning, F13

Hel plan

PL 5

19:30

Serie

P14 Kompisligan Nordvästra A, vår

P13

ÄFF - Fortuna FF röd

3 X 25

Hel plan

PL 3

Uppgift om domare saknas

2018-06-26

10:00

13:00

Friidrott

   Träning, Friidrott

Hel plan

A-Plan

17:00

18:30

A-lag/ U19

   Träning, A-lag/ U19

Hel plan

A-Plan

17:00

18:15

U16

   Träning, U16

Halv plan

PL 3

17:00

18:15

U 17

   Träning, U 17

Halv plan

PL 3

17:00

18:30

SIF

   Träning, SIF

Hel plan

Valhall Park

17:30

19:00

P11

   Träning, P11

Hel plan

PL 2

19:00

20:30

P10

   Träning, P10

Hel plan

PL 2

19:00

20:30

P12

   Träning, P12

Hel plan

PL 4

19:00

20:30

P13

   Träning, P13

Hel plan

PL 6

2018-06-27

10:00

13:00

Friidrott

   Träning, Friidrott

Hel plan

A-Plan

17:00

19:30

Friidrott

   Träning, Friidrott

Hel plan

A-Plan

17:30

19:00

P8

   Träning, P8

Hel plan

PL 2

17:30

19:00

P9

   Träning, P9

Hel plan

PL 5

18:15

19:30

F13

   Träning, F13

Hel plan

PL 3

18:30

20:00

F10

   Träning, F10

Hel plan

PL 6

19:00

20:30

F11

   Träning, F11

Hel plan

PL 4

2018-06-28

10:00

13:00

Friidrott

   Träning, Friidrott

Hel plan

A-Plan

17:00

18:30

A-lag/ U19

   Träning, A-lag/ U19

Hel plan

A-Plan

17:00

18:15

U 17

   Träning, U 17

Halv plan

PL 3

17:30

19:00

P10

   Träning, P10

Hel plan

PL 2

17:30

20:00

SIF

   Träning, SIF

Hel plan

Valhall Park

18:30

20:00

Dam A

   Träning, Dam A

Hel plan

A-Plan

19:00

20:30

P11

   Träning, P11

Hel plan

PL 2

19:00

20:30

P12

   Träning, P12

Hel plan

PL 4

19:00

20:30

P13

   Träning, P13

Hel plan

PL 6

2018-06-29

17:00

18:30

A-lag/ U19

   Träning, A-lag/ U19

Hel plan

A-Plan

19:00

20:00

Korpen

   Träning, Korpen

Hel plan

PL 6

2018-06-30

07:00

23:59

Egen

   Övernattning F11

Hel plan

Klubblokal

09:00

16:00

F11

   Träning, F11

Hel plan

PL 6

09:15

10:45

P8

   Träning, P8

Hel plan

PL 3

09:15

10:30

F10

   Träning, F10

Hel plan

PL 5

14:00

Serie

SIF

Skäldervikens IF - Jonstorps IF

2 X 45

Hel plan

Valhall Park

Uppgift om domare saknas

2018-07-01

07:00

12:00

Egen

   Övernattning F11

Hel plan

Klubblokal

10:00

15:00

Egen

   Minicup F11

Hel plan

PL 5

10:00

15:00

Egen

   Minicup F11

Hel plan

PL 6

2018-07-02

17:00

18:30

A-lag/ U19

   Träning, A-lag/ U19

Hel plan

A-Plan

17:30

20:00

U 19

   Träning, U 19

Hel plan

Klubblokal

17:30

19:00

P10

   Träning, P10

Hel plan

PL 2

17:30

19:00

P9

   Träning, P9

Hel plan

PL 5

19:00

20:30

P11

   Träning, P11

Halv plan

PL 2

19:00

20:30

F11

   Träning, F11

Halv plan

PL 2

19:00

20:30

F13

   Träning, F13

Hel plan

PL 5

19:30

20:45

P13

   Träning, P13

Hel plan

PL 3

2018-07-03

17:00

18:30

A-lag/ U19

   Träning, A-lag/ U19

Hel plan

A-Plan

17:30

19:00

P11

   Träning, P11

Hel plan

PL 2

19:00

20:30

P10

   Träning, P10

Hel plan

PL 2

19:00

20:30

P12

   Träning, P12

Hel plan

PL 4

19:00

20:30

P13

   Träning, P13

Hel plan

PL 6

2018-07-04

17:00

19:30

Friidrott

   Träning, Friidrott

Hel plan

A-Plan

17:30

19:00

P8

   Träning, P8

Hel plan

PL 2

17:30

19:00

P9

   Träning, P9

Hel plan

PL 5

18:15

19:30

F13

   Träning, F13

Hel plan

PL 3

18:30

20:00

F10

   Träning, F10

Hel plan

PL 6

19:00

20:30

F11

   Träning, F11

Hel plan

PL 4

2018-07-05

17:00

18:30

A-lag/ U19

   Träning, A-lag/ U19

Hel plan

A-Plan

17:30

19:00

P10

   Träning, P10

Hel plan

PL 2

18:30

20:00

Dam A

   Träning, Dam A

Hel plan

A-Plan

19:00

20:30

P11

   Träning, P11

Hel plan

PL 2

19:00

20:30

P13

   Träning, P13

Hel plan

PL 6

2018-07-06

17:00

18:30

A-lag/ U19

   Träning, A-lag/ U19

Hel plan

A-Plan

2018-07-07

09:15

10:30

P8

   Träning, P8

Hel plan

PL 4

09:15

10:30

F10

   Träning, F10

Hel plan

PL 6

11:00

Tr.match

P12

ÄFF - Förslövs IF

3 X 20

Hel plan

PL 6

Uppgift om domare saknas

2018-07-09

17:00

18:30

A-lag/ U19

   Träning, A-lag/ U19

Hel plan

A-Plan

17:30

19:00

P10

   Träning, P10

Hel plan

PL 2

17:30

19:00

P9

   Träning, P9

Hel plan

PL 5

19:00

20:30

F11

   Träning, F11

Halv plan

PL 2

19:00

20:30

P11

   Träning, P11

Halv plan

PL 2

19:00

20:30

F13

   Träning, F13

Hel plan

PL 5

19:30

20:45

P13

   Träning, P13

Hel plan

PL 3

2018-07-10

17:00

18:30

A-lag/ U19

   Träning, A-lag/ U19

Hel plan

A-Plan

17:30

19:00

P11

   Träning, P11

Hel plan

PL 2

18:30

Tr.match

P13

ÄFF - Högaborg

3 X 25

Hel plan

PL 3

Simon Winther (070-6704637)

19:00

20:30

P10

   Träning, P10

Hel plan

PL 2

19:00

20:30

P12

   Träning, P12

Hel plan

PL 4

19:00

20:30

P13

   Träning, P13

Hel plan

PL 6

2018-07-11

17:00

19:30

Friidrott

   Träning, Friidrott

Hel plan

A-Plan

17:30

19:00

P9

   Träning, P9

Hel plan

PL 5

18:15

19:30

F13

   Träning, F13

Hel plan

PL 3

18:30

20:00

F10

   Träning, F10

Hel plan

PL 6

19:00

20:30

F11

   Träning, F11

Hel plan

PL 4

2018-07-12

17:00

18:30

A-lag/ U19

   Träning, A-lag/ U19

Hel plan

A-Plan

17:30

19:00

P10

   Träning, P10

Hel plan

PL 2

18:30

20:00

Dam A

   Träning, Dam A

Hel plan

A-Plan

19:00

20:30

P11

   Träning, P11

Hel plan

PL 2

19:00

20:30

P13

   Träning, P13

Hel plan

PL 6

2018-07-13

17:00

18:30

A-lag/ U19

   Träning, A-lag/ U19

Hel plan

A-Plan

2018-07-14

09:15

10:30

F10

   Träning, F10

Hel plan

PL 6

16:00

Serie

Div 1 södra

A-lag

ÄFF - Eskilsminne IF

2 X 45

Hel plan

A-Plan

Uppgift om domare saknas

2018-07-16

17:00

18:30

A-lag/ U19

   Träning, A-lag/ U19

Hel plan

A-Plan

17:30

19:00

P10

   Träning, P10

Hel plan

PL 2

17:30

19:00

P9

   Träning, P9

Hel plan

PL 5

19:00

20:30

F11

   Träning, F11

Halv plan

PL 2

19:00

20:30

P11

   Träning, P11

Halv plan

PL 2

19:00

20:30

F13

   Träning, F13

Hel plan

PL 5

19:00

20:30

U14

   Träning, U14

Hel plan

PL 6

19:30

20:45

P13

   Träning, P13

Hel plan

PL 3

2018-07-17

17:00

18:30

A-lag/ U19

   Träning, A-lag/ U19

Hel plan

A-Plan

17:30

19:00

P11

   Träning, P11

Hel plan

PL 2

19:00

20:30

P10

   Träning, P10

Hel plan

PL 2

19:00

20:30

P12

   Träning, P12

Hel plan

PL 4

19:00

20:30

P13

   Träning, P13

Hel plan

PL 6

19:30

20:45

U14

   Träning, U14

Hel plan

PL 3

2018-07-18

17:00

19:30

Friidrott

   Träning, Friidrott

Hel plan

A-Plan

17:30

19:00

P9

   Träning, P9

Hel plan

PL 5

18:15

19:30

F13

   Träning, F13

Hel plan

PL 3

18:30

20:00

F10

   Träning, F10

Hel plan

PL 6

19:00

20:30

F11

   Träning, F11

Hel plan

PL 4

2018-07-19

17:00

18:30

A-lag/ U19

   Träning, A-lag/ U19

Hel plan

A-Plan

17:00

18:15

U16

   Träning, U16

Halv plan

PL 3

17:30

19:00

P10

   Träning, P10

Hel plan

PL 2

18:30

20:00

Dam A

   Träning, Dam A

Hel plan

A-Plan

19:00

20:30

P11

   Träning, P11

Hel plan

PL 2

19:00

20:30

P13

   Träning, P13

Hel plan

PL 6

19:30

20:45

U14

   Träning, U14

Hel plan

PL 3

2018-07-20

17:00

18:30

A-lag/ U19

   Träning, A-lag/ U19

Hel plan

A-Plan

17:00

18:15

U 17

   Träning, U 17

Hel plan

PL 3

17:30

19:00

U14

   Träning, U14

Hel plan

PL 5

17:30

19:00

U16

   Träning, U16

Halv plan

PL 6

2018-07-21

09:15

10:30

F10

   Träning, F10

Hel plan

PL 6

142 aktiviteter.         Tips vid utskrift: välj först liggande A4 i utskriftsformat, så blir utskriften korrekt.

Lagledare - kontrollera aktivitetskalendern och anmäl förändringar till kansliet!!!!!

St.auml;ng f.ouml;rnstret