Välj Lag:

Visa bortamatcher:

Aktivitet:

Plan (på IP):

Senast uppdaterad: 2017-04-27 11:05  

Visa träningstider: 

Startdatum:

Ant.dagar framåt:

Datum Start Slut Akt.typ Serie Ålder Aktivitet Speltid Spelform Plats Domare

2017-04-28

08:00

09:30

Fotbollsgy

   Träning, Fotbollsgy

Hel plan

5

09:30

12:00

Egen

   Möte marknadsgruppen.

Hel plan

VIP-rummet

17:00

18:30

U14

   Träning, U14

Halv plan

4

17:00

18:30

U15

   Träning, U15

Halv plan

4

17:00

18:30

U 17

   Träning, U 17

Hel plan

6

17:00

19:00

A-lag

   Träning, A-lag

Hel plan

A-Plan

17:00

18:30

U 19

   Träning, U 19

Hel plan

Valhall Park

2017-04-29

09:00

10:30

P8

   Träning, P8

Hel plan

4

09:00

10:30

P7

   Träning, P7

Halv plan

5

09:00

10:30

P/F 12-13

   Träning, P/F 12-13

Halv plan

A-Plan

09:00

10:30

P/F 2011

   Träning, P/F 2011

Halv plan

A-Plan

09:30

11:00

F9

   Träning, F9

Halv plan

6

09:30

11:00

F10

   Träning, F10

Halv plan

6

10:30

12:00

A-lag

   Träning, A-lag

Hel plan

A-Plan

11:00

Serie

P11 Kompisligan Skån

P11

ÄFF - Fortuna FF röd

2 X 25

Halv plan

4

Hampus Henrysson (073-4390866)

11:00

Serie

P14 Kompisligan Norra, vår

U14

ÄFF - Tollarps IF

2 X 30

Hel plan

5

Uppgift om domare saknas

13:30

14:00

U 19

   Träning, U 19
Uppvärmning till match

Hel plan

Valhall Park

14:00

Serie

P13 Kompisligan Skån

P13

ÄFF - Bjuvstorps FF

2 X 30

Hel plan

6

Isak Larsson (076-8706945)

14:00

Serie

U19 Allsvenskan Södra

U 19

ÄFF - GAIS

2 X 45

Hel plan

Valhall Park

Uppgift om domare saknas

16:30

Serie

DA Div.3 Nordvästra

Dam A

ÄFF - Furulunds IK

2 X 45

Hel plan

A-Plan

Uppgift om domare saknas

2017-04-30

10:00

Serie

F10 Kompisligan Skån

F10

ÄFF - Fortuna FF

2 X 20

Hel plan

2

Filip Eriksson (072-3325169)

10:00

Serie

P11 Kompisligan Skån

P11

ÄFF - Helsingborg Östra IF svar

2 X 25

Halv plan

4

Tim Hallèn (0762-505415)

11:00

Serie

P13 Kompisligan Skån

P13

ÄFF - Klippans FF vit

2 X 30

Hel plan

6

Pontus Paulsson (073-7602025)

13:00

Serie

P12 Kompisligan Skån

P12

ÄFF - Helsingborgs IF

2 X 25

Halv plan

4

Simon Winther (070-6704637)

14:00

Serie

Div 1 Södra, herrar

A-lag

ÄFF - Utsiktens BK

2 X 45

Hel plan

A-Plan

Uppgift om domare saknas

2017-05-01

08:00

09:30

Fotbollsgy

   Träning, Fotbollsgy

Hel plan

5

12:00

13:30

U14

   Träning, U14

Halv plan

5

14:00

15:30

U 19

   Träning, U 19

Hel plan

5

17:00

19:00

A-lag

   Träning, A-lag

Hel plan

3

17:00

18:30

U 17

   Träning, U 17

Hel plan

6

17:30

19:00

P9

   Träning, P9

Hel plan

2

17:30

19:00

P10

   Träning, P10

Halv plan

4

17:30

19:00

F12

   Träning, F12

Halv plan

4

18:00

19:30

Friidrott

   Träning, Friidrott

Hel plan

A-Plan

18:00

20:30

Egen

   U19

Hel plan

Klubblokal

18:30

20:00

P13

   Träning, P13

Halv plan

5

18:30

20:00

U15

   Träning, U15

Hel plan

6

19:00

20:30

F15

   Träning, F15

Hel plan

3

19:00

20:30

P 05

   Träning, P 05

Halv plan

4

19:00

20:30

P06

   Träning, P06

Halv plan

4

20:00

21:00

Korpen

   Träning, Korpen

Hel plan

6

2017-05-02

08:00

09:30

Fotbollsgy

   Träning, Fotbollsgy

Hel plan

5

17:00

18:30

U 19

   Träning, U 19

Hel plan

5

17:00

18:30

U 17

   Träning, U 17

Hel plan

6

17:00

19:00

A-lag

   Träning, A-lag

Hel plan

A-Plan

17:30

19:00

P9

   Träning, P9

Hel plan

2

17:30

19:00

P10

   Träning, P10

Hel plan

4

18:30

20:00

U15

   Träning, U15

Hel plan

6

18:30

21:00

Egen

   Marknadsmöte

Hel plan

Klubblokal

19:00

20:30

P13

   Träning, P13

Hel plan

3

19:00

20:30

P12

   Träning, P12

Halv plan

4

19:00

20:30

U14

   Träning, U14

Hel plan

5

19:00

20:30

Dam A

   Träning, Dam A

Hel plan

A-Plan

2017-05-03

08:00

09:30

Fotbollsgy

   Träning, Fotbollsgy

Hel plan

5

17:00

19:00

A-lag

   Träning, A-lag

Hel plan

3

17:00

18:30

P11

   Träning, P11

Halv plan

5

17:00

18:30

P7

   Träning, P7

Hel plan

6

17:00

19:30

Friidrott

   Träning, Friidrott

Hel plan

A-Plan

17:30

19:00

F10

   Träning, F10

Halv plan

2

17:30

19:00

F9

   Träning, F9

Halv plan

2

17:30

19:00

P8

   Träning, P8

Halv plan

4

18:30

Serie

F12 Kompisligan Skån

F12

ÄFF - Vejby IF

2 X 25

Halv plan

4

Tim Hallèn (0762-505415)

18:30

20:00

F12

   Träning, F12

Halv plan

6

2017-05-04

08:00

09:30

Fotbollsgy

   Träning, Fotbollsgy

Hel plan

5

17:00

18:30

U 19

   Träning, U 19

Hel plan

5

17:00

18:30

U 17

   Träning, U 17

Hel plan

6

17:30

19:00

P9

   Träning, P9

Hel plan

2

17:30

19:00

P10

   Träning, P10

Halv plan

4

17:30

19:00

Friidrott

   Träning, Friidrott

Hel plan

A-Plan

18:30

20:00

F15

   Träning, F15

Halv plan

6

18:30

20:00

U15

   Träning, U15

Halv plan

6

18:30

20:00

Egen

   Föräldramöte P07

Hel plan

Klubblokal

19:00

20:30

P13

   Träning, P13

Hel plan

3

19:00

20:30

P11

   Träning, P11

Halv plan

4

19:00

20:30

P12

   Träning, P12

Halv plan

4

19:00

20:30

U14

   Träning, U14

Hel plan

5

19:00

20:30

Dam A

   Träning, Dam A

Hel plan

A-Plan

20:00

21:00

Korpen

   Träning, Korpen

Hel plan

6

2017-05-05

08:00

09:30

Fotbollsgy

   Träning, Fotbollsgy

Hel plan

5

17:00

18:30

U14

   Träning, U14

Halv plan

4

17:00

18:30

U15

   Träning, U15

Halv plan

4

17:00

18:30

U 19

   Träning, U 19

Hel plan

5

17:00

18:30

U 17

   Träning, U 17

Hel plan

6

17:00

19:00

A-lag

   Träning, A-lag

Hel plan

A-Plan

18:30

Serie

F12 Kompisligan Skån

F12

ÄFF - Eskilsminne IF

2 X 25

Halv plan

4

Maja Modig (076-0220427)
Emelie Andersson (070-4944832)

19:15

Serie

P15 Kompisligan , vår

U15

ÄFF - IFK Simrishamn 1

2 X 40

Hel plan

5

Uppgift om domare saknas

2017-05-06

09:00

10:30

P8

   Träning, P8

Hel plan

4

09:00

10:30

P7

   Träning, P7

Halv plan

5

09:00

10:30

P/F 12-13

   Träning, P/F 12-13

Halv plan

A-Plan

09:00

10:30

P/F 2011

   Träning, P/F 2011

Halv plan

A-Plan

09:30

11:00

F10

   Träning, F10

Halv plan

6

09:30

11:00

F9

   Träning, F9

Halv plan

6

11:00

Serie

P09 Kompisligan Skån

P9

ÄFF - Klippans FF

2 X 20

Hel plan

2

Tim Hallèn (0762-505415)

11:00

Tr.match

P 05

ÄFF - KBK Hilleröd

2 X 30

Hel plan

6

Uppgift om domare saknas

13:30

Serie

P10 Kompisligan Skån

P10

ÄFF - Hittarps IK svart

2 X 20

Hel plan

2

Simon Winther (070-6704637)

14:00

Serie

U17 Div.1 Södra Götaland

U 17

ÄFF - IF Limhamn/Bunkeflo

2 X 45

Hel plan

3

Uppgift om domare saknas

14:00

Serie

P11 Kompisligan Skån

P11

ÄFF - Eskilsminne IF 2

2 X 25

Halv plan

4

Hampus Henrysson (073-4390866)

14:00

Serie

P12 Kompisligan Skån

P12

ÄFF - BK Landora

2 X 25

Halv plan

4

Philip Andersson (072-2265299)

2017-05-07

10:00

Serie

F09 Kompisligan Skån

F9

ÄFF - Jonstorps IF FK

2 X 20

Hel plan

2

Samira Riyad Kanal (072-9282599)
Lovisa Narkaj (073-8135214)

10:00

Serie

P09 Kompisligan Skån

P9

ÄFF - Råå IF orange

2 X 20

Halv plan

4

Filip Eriksson (072-3325169)
Johan Flodén (072-5484328)

10:00

Serie

P10 Kompisligan Skån

P10

ÄFF - Klippans FF

2 X 20

Halv plan

4

Uppgift om domare saknas

15:00

Serie

F15 Kompisligan Skån

F15

ÄFF - Vikens IK

2 X 40

Hel plan

6

Pontus Paulsson (073-7602025)

19:00

20:00

Korpen

   Träning, Korpen

Hel plan

4

2017-05-08

08:00

09:30

Fotbollsgy

   Träning, Fotbollsgy

Hel plan

5

17:00

19:00

A-lag

   Träning, A-lag

Hel plan

3

17:00

18:30

U 19

   Träning, U 19

Hel plan

5

17:00

18:30

U 17

   Träning, U 17

Hel plan

6

17:30

19:00

P9

   Träning, P9

Hel plan

2

17:30

19:00

F12

   Träning, F12

Halv plan

4

17:30

19:00

P10

   Träning, P10

Halv plan

4

18:00

19:30

Friidrott

   Träning, Friidrott

Hel plan

A-Plan

18:00

20:30

Egen

   U19

Hel plan

Klubblokal

18:30

20:00

P13

   Träning, P13

Halv plan

5

18:30

20:00

U15

   Träning, U15

Hel plan

6

19:00

20:30

F15

   Träning, F15

Hel plan

3

19:00

20:30

P11

   Träning, P11

Halv plan

4

19:00

20:30

P12

   Träning, P12

Halv plan

4

19:00

20:30

U14

   Träning, U14

Halv plan

5

2017-05-09

08:00

09:30

Fotbollsgy

   Träning, Fotbollsgy

Hel plan

5

17:00

18:30

U 19

   Träning, U 19

Hel plan

5

17:00

18:30

U 17

   Träning, U 17

Hel plan

6

17:00

19:00

A-lag

   Träning, A-lag

Hel plan

A-Plan

17:30

19:00

P9

   Träning, P9

Hel plan

2

17:30

19:00

P10

   Träning, P10

Hel plan

4

18:30

20:00

U15

   Träning, U15

Hel plan

6

19:00

20:30

P13

   Träning, P13

Hel plan

3

19:00

20:30

P12

   Träning, P12

Halv plan

4

19:00

20:30

U14

   Träning, U14

Hel plan

5

19:00

20:30

Dam A

   Träning, Dam A

Hel plan

A-Plan

2017-05-10

08:00

09:30

Fotbollsgy

   Träning, Fotbollsgy

Hel plan

5

17:00

18:30

P11

   Träning, P11

Halv plan

5

17:00

18:30

P7

   Träning, P7

Hel plan

6

17:00

19:30

Friidrott

   Träning, Friidrott

Hel plan

A-Plan

17:30

19:00

F10

   Träning, F10

Halv plan

2

17:30

19:00

F9

   Träning, F9

Halv plan

2

17:30

19:00

P8

   Träning, P8

Hel plan

4

18:30

20:00

F12

   Träning, F12

Halv plan

6

2017-05-11

08:00

09:30

Fotbollsgy

   Träning, Fotbollsgy

Hel plan

5

17:00

19:00

A-lag

   Träning, A-lag

Hel plan

3

17:00

18:30

U 19

   Träning, U 19

Hel plan

5

17:00

18:30

U 17

   Träning, U 17

Hel plan

6

17:30

19:00

P9

   Träning, P9

Hel plan

2

17:30

19:00

P10

   Träning, P10

Halv plan

4

17:30

19:00

Friidrott

   Träning, Friidrott

Hel plan

A-Plan

18:30

20:00

U15

   Träning, U15

Halv plan

6

18:30

20:00

F15

   Träning, F15

Halv plan

6

19:00

20:30

P13

   Träning, P13

Hel plan

3

19:00

20:30

P12

   Träning, P12

Halv plan

4

19:00

20:30

P11

   Träning, P11

Halv plan

4

19:00

20:30

U14

   Träning, U14

Hel plan

5

19:00

20:30

Dam A

   Träning, Dam A

Hel plan

A-Plan

20:00

21:00

Korpen

   Träning, Korpen

Hel plan

6

2017-05-12

08:00

09:30

Fotbollsgy

   Träning, Fotbollsgy

Hel plan

5

19:00

Serie

Div 1 Södra, herrar

A-lag

ÄFF - FK Karlskrona

2 X 45

Hel plan

A-Plan

Uppgift om domare saknas

2017-05-13

09:00

10:30

P8

   Träning, P8

Hel plan

4

09:00

10:30

P7

   Träning, P7

Halv plan

5

09:00

10:30

P/F 2011

   Träning, P/F 2011

Halv plan

A-Plan

09:00

10:30

P/F 12-13

   Träning, P/F 12-13

Halv plan

A-Plan

09:30

11:00

F10

   Träning, F10

Halv plan

6

09:30

11:00

F9

   Träning, F9

Halv plan

6

11:00

Serie

P09 Kompisligan Skån

P9

ÄFF - Helsingborgs IF 1

2 X 20

Hel plan

2

Hampus Henrysson (073-4390866)

11:00

Serie

P16 Kompisligan , vår

U16

ÄFF - IFK Osby

2 X 40

Hel plan

3

Uppgift om domare saknas

11:00

Serie

P14 Kompisligan Norra, vår

U14

ÄFF - Hittarps IK svart

2 X 30

Hel plan

6

Uppgift om domare saknas

14:00

Serie

P10 Kompisligan Skån

P10

ÄFF - Vejby IF

2 X 20

Hel plan

2

Hugo Leander (072-5518681)
Alexander Jacobsson Hansson (072-3203088)

14:00

Serie

F12 Kompisligan Skån

F12

ÄFF - Fortuna FF

2 X 25

Halv plan

4

Tim Hallèn (0762-505415)

14:00

Serie

P11 Kompisligan Skån

P11

ÄFF - Båstads GIF

2 X 25

Halv plan

4

Andi Makiqi (076-3468120)

14:00

Serie

U19 Allsvenskan Södra

U 19

ÄFF - Mjällby AIF

2 X 45

Hel plan

A-Plan

Uppgift om domare saknas

2017-05-14

10:00

Serie

F12 Kompisligan Skån

F12

ÄFF - Stattena IF 1

2 X 25

Hel plan

2

Lovisa Narkaj (073-8135214)
Linnea Wallén (076-0326226)

10:00

Serie

F10 Kompisligan Skån

F10

ÄFF - Eskilsminne IF 1

2 X 20

Halv plan

4

Samira Riyad Kanal (072-9282599)

11:00

Serie

P13 Kompisligan Skån

P13

ÄFF - Kullavägens BK röd

2 X 30

Hel plan

5

Isak Larsson (076-8706945)

14:00

Serie

P12 Kompisligan Skån

P12

ÄFF - Hittarps IK vit

2 X 25

Halv plan

4

Raymond Selman (073-6636084)
Linus Hallengren (073-3849181)

14:00

Serie

P11 Kompisligan Skån

P11

ÄFF - Stattena IF

2 X 25

Halv plan

4

Daniel Stepanoski (076-0444616)
Alexander Jacobsson Hansson (072-3203088)

19:00

20:00

Korpen

   Träning, Korpen

Hel plan

4

2017-05-15

08:00

09:30

Fotbollsgy

   Träning, Fotbollsgy

Hel plan

5

17:00

19:00

A-lag

   Träning, A-lag

Hel plan

3

17:00

18:30

U 19

   Träning, U 19

Hel plan

5

17:00

18:30

U 17

   Träning, U 17

Hel plan

6

17:30

19:00

P9

   Träning, P9

Hel plan

2

17:30

19:00

P10

   Träning, P10

Halv plan

4

17:30

19:00

F12

   Träning, F12

Halv plan

4

18:00

19:30

Friidrott

   Träning, Friidrott

Hel plan

A-Plan

18:00

20:30

Egen

   U19

Hel plan

Klubblokal

18:30

20:00

P13

   Träning, P13

Halv plan

5

18:30

20:00

U15

   Träning, U15

Hel plan

6

19:00

20:30

F15

   Träning, F15

Hel plan

3

19:00

20:30

P12

   Träning, P12

Halv plan

4

19:00

20:30

P11

   Träning, P11

Halv plan

4

19:00

20:30

U14

   Träning, U14

Halv plan

5

2017-05-16

08:00

14:00

Montessori

   Träning, Montessori
Bokat av Christian Rasmussen

Hel plan

4

08:00

14:00

Montessori

   Träning, Montessori
Bokat av Christian rasmussen

Hel plan

5

08:00

14:00

Montessori

   Träning, Montessori
Bpkat av Christian Rasmussen

Hel plan

6

17:00

18:30

U 19

   Träning, U 19

Hel plan

5

17:00

18:30

U 17

   Träning, U 17

Hel plan

6

17:00

19:00

A-lag

   Träning, A-lag

Hel plan

A-Plan

17:30

19:00

P9

   Träning, P9

Hel plan

2

17:30

19:00

P10

   Träning, P10

Hel plan

4

18:30

20:00

U15

   Träning, U15

Hel plan

6

19:00

20:30

P13

   Träning, P13

Hel plan

3

19:00

20:30

P12

   Träning, P12

Halv plan

4

19:00

20:30

U14

   Träning, U14

Hel plan

5

19:00

20:30

Dam A

   Träning, Dam A

Hel plan

A-Plan

2017-05-17

08:00

09:30

Fotbollsgy

   Träning, Fotbollsgy

Hel plan

5

17:00

18:30

P11

   Träning, P11

Halv plan

5

17:00

18:30

P7

   Träning, P7

Hel plan

6

17:00

19:30

Friidrott

   Träning, Friidrott

Hel plan

A-Plan

17:30

19:00

F9

   Träning, F9

Halv plan

2

17:30

19:00

F10

   Träning, F10

Halv plan

2

17:30

19:00

P8

   Träning, P8

Hel plan

4

18:30

20:00

F12

   Träning, F12

Halv plan

6

2017-05-18

08:00

14:00

Montessori

   Träning, Montessori
Bokat av Christian Rasmussen

Hel plan

4

08:00

14:00

Montessori

   Träning, Montessori
Bokat av Christian Rasmussen

Hel plan

5

08:00

14:00

Montessori

   Träning, Montessori
Christian Rasmussen

Hel plan

6

17:00

19:00

A-lag

   Träning, A-lag

Hel plan

3

17:00

18:30

U 19

   Träning, U 19

Hel plan

5

17:00

18:30

U 17

   Träning, U 17

Hel plan

6

17:30

19:00

P9

   Träning, P9

Hel plan

2

17:30

19:00

P10

   Träning, P10

Halv plan

4

17:30

19:00

Friidrott

   Träning, Friidrott

Hel plan

A-Plan

18:30

20:00

U15

   Träning, U15

Halv plan

6

18:30

20:00

F15

   Träning, F15

Halv plan

6

19:00

20:30

P13

   Träning, P13

Hel plan

3

19:00

20:30

P12

   Träning, P12

Halv plan

4

19:00

20:30

P11

   Träning, P11

Halv plan

4

19:00

20:30

U14

   Träning, U14

Hel plan

5

19:00

20:30

Dam A

   Träning, Dam A

Hel plan

A-Plan

20:00

21:00

Korpen

   Träning, Korpen

Hel plan

6

2017-05-19

07:30

15:30

Egen

   Funkafighten

Hel plan

A-Plan

08:00

09:30

Fotbollsgy

   Träning, Fotbollsgy

Hel plan

5

17:00

19:00

U15

   Träning, U15

Halv plan

3

17:00

19:00

U14

   Träning, U14

Halv plan

3

17:00

18:30

U 19

   Träning, U 19

Hel plan

5

17:00

18:30

U 17

   Träning, U 17

Hel plan

6

17:00

19:00

A-lag

   Träning, A-lag

Hel plan

A-Plan

2017-05-20

09:00

10:30

P8

   Träning, P8

Hel plan

4

09:00

10:30

P7

   Träning, P7

Halv plan

5

09:00

10:30

P/F 12-13

   Träning, P/F 12-13

Halv plan

A-Plan

09:00

10:30

P/F 2011

   Träning, P/F 2011

Halv plan

A-Plan

09:30

11:00

F9

   Träning, F9

Halv plan

6

09:30

11:00

F10

   Träning, F10

Halv plan

6

10:30

12:00

A-lag

   Träning, A-lag

Hel plan

A-Plan

11:00

Serie

F10 Kompisligan Skån

F10

ÄFF - IK Wormo

2 X 20

Hel plan

2

Lovisa Narkaj (073-8135214)

11:00

Serie

P14 Kompisligan Norra, vår

U14

ÄFF - IFK Hässleholm

2 X 30

Hel plan

3

Uppgift om domare saknas

14:00

Serie

P09 Kompisligan Skån

P9

ÄFF - Hittarps IK vit

2 X 20

Hel plan

2

Filip Eriksson (072-3325169)
Johan Flodén (072-5484328)

14:00

Serie

P12 Kompisligan Skån

P12

ÄFF - Helsingborgs IF

2 X 25

Halv plan

4

Philip Andersson (072-2265299)

14:00

Serie

P10 Kompisligan Skån

P10

ÄFF - Ängelholms FF blå

2 X 20

Halv plan

4

Simon Winther (070-6704637)

14:00

Serie

P13 Kompisligan Skån

P13

ÄFF - Högaborgs BK svart

2 X 30

Hel plan

6

Pontus Paulsson (073-7602025)

2017-05-21

10:00

Serie

F12 Kompisligan Skån

F12

ÄFF - Ängelholms FF blå

2 X 25

Hel plan

2

Maja Modig (076-0220427)

10:00

Serie

P09 Kompisligan Skån

P9

ÄFF - Ramlösa Södra IF vit

2 X 20

Halv plan

4

Tim Hallèn (0762-505415)

11:00

Serie

P13 Kompisligan Skån

P13

ÄFF - Högaborgs BK grön

2 X 30

Hel plan

6

Isak Larsson (076-8706945)

12:30

Serie

P10 Kompisligan Skån

P10

ÄFF - Helsingborgs IF 2

2 X 20

Halv plan

4

Hampus Henrysson (073-4390866)

12:30

Serie

P11 Kompisligan Skån

P11

ÄFF - Åstorps FF blå

2 X 20

Halv plan

4

David Nilsson (073-5124099)
Andi Makiqi (076-3468120)

15:00

Serie

U17 Div.1 Södra Götaland

U 17

ÄFF - Lunds BK

2 X 45

Hel plan

3

Uppgift om domare saknas

15:00

Serie

P15 Kompisligan , vår

U15

ÄFF - Svalövs BK

2 X 40

Hel plan

5

Uppgift om domare saknas

19:00

20:00

Korpen

   Träning, Korpen

Hel plan

4

2017-05-22

08:00

09:30

Fotbollsgy

   Träning, Fotbollsgy

Hel plan

5

17:00

18:30

U 19

   Träning, U 19

Hel plan

5

17:00

18:30

U 17

   Träning, U 17

Hel plan

6

17:30

19:00

P9

   Träning, P9

Hel plan

2

17:30

19:00

P10

   Träning, P10

Halv plan

4

17:30

19:00

F12

   Träning, F12

Halv plan

4

18:00

19:30

Friidrott

   Träning, Friidrott

Hel plan

A-Plan

18:00

20:30

Egen

   U19

Hel plan

Klubblokal

18:30

20:00

P13

   Träning, P13

Halv plan

5

18:30

20:00

U15

   Träning, U15

Hel plan

6

19:00

20:30

F15

   Träning, F15

Hel plan

3

19:00

20:30

P11

   Träning, P11

Halv plan

4

19:00

20:30

P12

   Träning, P12

Halv plan

4

19:00

20:30

U14

   Träning, U14

Halv plan

5

2017-05-23

08:00

09:30

Fotbollsgy

   Träning, Fotbollsgy

Hel plan

5

17:00

18:30

U 19

   Träning, U 19

Hel plan

5

17:00

18:30

U 17

   Träning, U 17

Hel plan

6

17:00

19:00

A-lag

   Träning, A-lag

Hel plan

A-Plan

17:30

19:00

P9

   Träning, P9

Hel plan

2

17:30

19:00

P10

   Träning, P10

Hel plan

4

18:30

20:00

U15

   Träning, U15

Hel plan

6

19:00

20:30

P13

   Träning, P13

Hel plan

3

19:00

20:30

P12

   Träning, P12

Halv plan

4

19:00

20:30

U14

   Träning, U14

Hel plan

5

19:00

20:30

Dam A

   Träning, Dam A

Hel plan

A-Plan

2017-05-24

08:00

09:30

Fotbollsgy

   Träning, Fotbollsgy

Hel plan

5

17:00

19:00

A-lag

   Träning, A-lag

Hel plan

3

17:00

18:30

P11

   Träning, P11

Halv plan

5

17:00

18:30

P7

   Träning, P7

Hel plan

6

17:00

19:30

Friidrott

   Träning, Friidrott

Hel plan

A-Plan

17:30

19:00

F10

   Träning, F10

Halv plan

2

17:30

19:00

F9

   Träning, F9

Halv plan

2

17:30

19:00

P8

   Träning, P8

Hel plan

4

18:30

20:00

F12

   Träning, F12

Halv plan

6

19:00

20:30

F15

   Träning, F15

Hel plan

3

2017-05-25

08:00

09:30

Fotbollsgy

   Träning, Fotbollsgy

Hel plan

5

17:00

19:00

A-lag

   Träning, A-lag

Hel plan

3

17:00

18:30

U 19

   Träning, U 19

Hel plan

5

17:00

18:30

U 17

   Träning, U 17

Hel plan

6

17:30

19:00

P9

   Träning, P9

Hel plan

2

17:30

19:00

P10

   Träning, P10

Halv plan

4

17:30

19:00

Friidrott

   Träning, Friidrott

Hel plan

A-Plan

18:30

20:00

U15

   Träning, U15

Halv plan

6

19:00

20:30

P13

   Träning, P13

Hel plan

3

19:00

20:30

P12

   Träning, P12

Halv plan

4

19:00

20:30

P11

   Träning, P11

Halv plan

4

19:00

20:30

U14

   Träning, U14

Hel plan

5

19:00

20:30

Dam A

   Träning, Dam A

Hel plan

A-Plan

20:00

21:00

Korpen

   Träning, Korpen

Hel plan

6

2017-05-26

08:00

09:30

Fotbollsgy

   Träning, Fotbollsgy

Hel plan

5

17:00

18:30

U15

   Träning, U15

Halv plan

3

17:00

18:30

U14

   Träning, U14

Halv plan

3

17:00

18:30

U 19

   Träning, U 19

Hel plan

5

17:00

18:30

U 17

   Träning, U 17

Hel plan

6

2017-05-27

09:00

10:30

P8

   Träning, P8

Hel plan

4

09:00

10:30

P7

   Träning, P7

Halv plan

5

09:00

10:30

P/F 2011

   Träning, P/F 2011

Halv plan

A-Plan

09:00

10:30

P/F 12-13

   Träning, P/F 12-13

Halv plan

A-Plan

09:30

11:00

F10

   Träning, F10

Halv plan

6

09:30

11:00

F9

   Träning, F9

Halv plan

6

10:30

12:00

A-lag

   Träning, A-lag

Hel plan

A-Plan

11:00

Serie

F09 Kompisligan Skån

F9

ÄFF - Eskilsminne IF

2 X 20

Hel plan

4

Emelie Andersson (070-4944832)
Maja Modig (076-0220427)

14:00

Serie

U19 Allsvenskan Södra

U 19

ÄFF - Östers IF

2 X 45

Hel plan

A-Plan

Uppgift om domare saknas

2017-05-28

16:00

Serie

Div 1 Södra, herrar

A-lag

ÄFF - Landskrona BoIS

2 X 45

Hel plan

A-Plan

Uppgift om domare saknas

19:00

20:00

Korpen

   Träning, Korpen

Hel plan

4

319 aktiviteter.         Tips vid utskrift: välj först liggande A4 i utskriftsformat, så blir utskriften korrekt.

Lagledare - kontrollera aktivitetskalendern och anmäl förändringar till kansliet!!!!!

St.auml;ng f.ouml;rnstret