Välj Lag:

Visa bortamatcher:

Aktivitet:

Plan (på IP):

Senast uppdaterad: 2018-05-24 12:53  

Visa träningstider: 

Startdatum:

Ant.dagar framåt:

Datum Start Slut Akt.typ Serie Ålder Aktivitet Speltid Spelform Plats Domare

2018-05-25

18:30

Serie

P14 Sk Södra

P04

Husie IF:1 - Kulladals FF 1

3 X 25

11M

Ellenborgs IP

Skåneboll ()

18:30

Serie

P10 SvC3

P09:7

Husie IF:2 - Oxie SK gul

3 X 20

7M

HIP Kgräs 1

Leonit Rrustemaj (073-9031929)

19:00

Serie

HA Div.5 Västra

HA

Linero IF - Husie IF

2 X 45

11M

Linero IP

2018-05-26

09:30

Serie

P11 SvA1

P07

Husie IF:1 - Malmö FF 1

3 X 20

7M

HIP Kgräs 1

Ardi Fetiu (0707-193196)

10:00

Serie

F10 Sv B

F07/08

BK Höllviken vit - Husie IF:1

3 X 20

7M

Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 2

10:00

11:00

P012

   Träning, P012

5M

HIP 5-M gräs

10:30

Serie

P12 Sv A2

P06

BK Olympic 1 - Husie IF:1

3 X 20

7M

Lindängens IP, Malmö konstgräs 7-manna 1

11:00

Serie

P10 Sv B1

P09:7

Lunds BK blå - Husie IF:1

3 X 20

7M

Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna

11:00

Serie

P11 SvC3

P07

Husie IF:2 - Hyllie IK svart

3 X 20

7M

HIP Kgräs 1

Ardi Fetiu (0707-193196)

12:00

Serie

P14 Sv C2

P05

Bara GoIF svart - Husie IF:1

3 X 25

11M

Bara IP konstgräs

14:00

Serie

U16 Nationell Gr1

U16 (P02)

Östers IF - Husie IF

2 X 45

11M

Värendsvallen

15:00

Serie

P14 Sv B2

P04

IF Limhamn Bunkeflo 3 - Husie IF:2

3 X 25

11M

Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs

2018-05-27

Serie

P15 Sv A

U15 (P03)

Västra Ingelstad IS - Husie IF:2

2 X 40

11M

Västra Ingelstads IP

09:30

Serie

P10 SvB3

P08

Husie IF:3 - Skanör Falsterbo IF vit

3 X 20

7M

HIP Kgräs 1

Eron Dragaj (0700-498511)

09:30

Serie

P10 SvA1

P08

Husie IF:1 - FC Rosengård 1917 röd

3 X 20

7M

HIP Kgräs 2

Ardi Fetiu (0707-193196)

10:00

Serie

P12 Sv B2

P06

Bara GoIF röd - Husie IF:2

3 X 20

7M

Bara IP konstgräs 7-manna 1

11:30

Serie

F13 SvC

F13

Husie IF:2 - Hörby FF

3 X 25

9M

HIP Kgräs

Leotrim Rrustamaj (0760-855281)

12:30

Serie

P9 Sv B2

P09:5

Vellinge IF vit - Husie IF:1

3 X 15

5M

Vanningens IP, Vellinge konstgräs 7-manna 1

13:00

Serie

P10 Sv B2

P08

Eslövs BK rödsvart - Husie IF:2

3 X 20

7M

Husarängens IP plan 2 7-manna 1

15:00

Serie

F11 Sv C1

F07/08

Lunds BK - Husie IF:2

3 X 20

7M

Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna

15:00

Serie

P13 Sv C2

P05

BK Flagg - Husie IF:2

3 X 25

9M

Dalhems IP A-plan 9-manna

15:00

Serie

P15 SkA

U15 (P03)

Husie IF:1 - Helsingborgs IF

2 X 40

11M

HIP Kgräs

Skåneboll ()

16:00

Serie

F15 Sk

F15

Husie IF - Fortuna FF röd

2 X 40

11M

HIP A-plan

Praktikmatch (0707-193196)

2018-05-28

17:00

18:30

P08

   Träning, P08

7M

HIP Kgräs 1

17:00

18:30

P09

   Träning, P09

7M

HIP Kgräs 2

17:30

19:00

U16 (P02)

   Träning, U16 (P02)

11M

HIP A-plan

17:30

19:00

P011

   Träning, P011

11M

Bulltofta plan 3

18:00

19:30

P06

   Träning, P06

11M

Bulltofta plan 1

18:30

20:00

P05

   Träning, P05

11M

HIP Kgräs

19:00

20:30

U15 (P03)

   Träning, U15 (P03)

11M

HIP A-plan

20:00

21:30

F15

   Träning, F15

11M

HIP Kgräs

2018-05-29

17:00

Serie

F13 SvB

F13

Husie IF:1 - Harrie FF

3 X 25

9M

HIP Kgräs

Bujar Fetiu (0707-193196)

17:00

18:30

F07/08

   Träning, F07/08

7M

HIP Kgräs 2

17:30

19:00

P04

   Träning, P04

11M

Ellenborgs IP

17:30

18:30

P012

   Träning, P012

5M

HIP 5-M gräs

17:30

19:00

F15

   Träning, F15

11M

HIP A-plan

17:30

19:00

P010

   Träning, P010

11M

Bulltofta plan 2

18:30

20:00

P06

   Träning, P06

7M

HIP Kgräs 1

18:30

20:00

P07

   Träning, P07

7M

HIP Kgräs 2

19:00

20:30

HA

   Träning, HA

11M

HIP A-plan

20:00

21:30

U15 (P03)

   Träning, U15 (P03)

11M

HIP Kgräs

2018-05-30

17:00

18:30

U16 (P02)

   Träning, U16 (P02)

11M

HIP A-plan

17:00

18:30

P08

   Träning, P08

7M

HIP Kgräs 1

17:00

18:30

P09

   Träning, P09

7M

HIP Kgräs 2

18:30

20:00

P05

   Träning, P05

11M

HIP Kgräs

19:00

Serie

HA Div.5 Västra

HA

Husie IF - Dalby GIF

2 X 45

11M

HIP A-plan

Uppgift om domare saknas

20:00

21:30

U15 (P03)

   Träning, U15 (P03)

11M

HIP Kgräs

2018-05-31

17:00

18:30

F05/06

   Träning, F05/06

7M

HIP Kgräs 1

17:15

Serie

F10 SvB

F07/08

Husie IF:1 - Uppåkra IF

3 X 20

7M

HIP Kgräs 2

Eron Dragaj (0700-498511)

17:30

19:00

P010

   Träning, P010

11M

Bulltofta plan 2

17:30

19:00

P011

   Träning, P011

11M

Bulltofta plan 3

17:30

19:00

F15

   Träning, F15

11M

HIP A-plan

18:00

19:30

P04

   Träning, P04

11M

Ellenborgs IP

18:30

20:00

P06

   Träning, P06

7M

HIP Kgräs 1

18:30

20:00

P07

   Träning, P07

7M

HIP Kgräs 2

19:00

20:30

HA

   Träning, HA

11M

HIP A-plan

20:00

21:30

U15 (P03)

   Träning, U15 (P03)

11M

HIP Kgräs

2018-06-01

18:30

Serie

P14 Sv B2

P04

Husie IF:2 - Trelleborgs FF röd

3 X 25

11M

Ellenborgs IP

Bujar Fetiu (0707-193196)

19:00

Serie

HA Div.5 Västra

HA

Teknologkårens IF LTH - Husie IF

2 X 45

11M

Smörlyckans IP

19:00

Serie

F13 SvC

F13

Husie IF:2 - IFK Klagshamn

3 X 25

9M

Bäckagård pl 2

Bujar Fetiu (0707-193196)

19:00

Serie

P14 SvC2

P05

Husie IF:1 - Heleneholms SK lila

3 X 25

11M

HIP Kgräs

Bujar Fetiu (0707-193196)

2018-06-02

09:30

Serie

P9 SvB2

P09:5

Husie IF:1 - GIF Nike grön

3 X 15

5M

HIP Kgräs 1

Bujar Fetiu (0707-193196)

09:30

Serie

P9 SvC3

P09:5

Husie IF:2 - FC Möjligheten vit

3 X 15

5M

HIP Kgräs 2

Bujar Fetiu (0707-193196)

10:00

Serie

P10 Sv A1

P08

IF Limhamn Bunkeflo L1 - Husie IF:1

3 X 20

7M

Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 1

10:00

Serie

P14 Sk Södra

P04

BK Olympic - Husie IF:1

3 X 25

11M

Lindängens IP, Malmö B-plan

10:00

11:00

P012

   Träning, P012

5M

HIP 5-M gräs

10:45

Serie

P10 SvB1

P09:7

Husie IF:1 - Eslövs BK röd

3 X 20

7M

HIP Kgräs 1

Bujar Fetiu (0707-193196)

11:15

Serie

P10 Sv B2

P08

Hyllie IK grön - Husie IF:2

3 X 20

7M

Hyllie IP konstgräs 7-manna 1

12:00

Serie

F15 Skåne

F15

FC Staffanstorp - Husie IF

2 X 40

11M

Staffansvallen Plan 2, Konstgräs

12:30

Serie

P13 SvC2

P05

Husie IF:2 - Kulladals FF

3 X 25

9M

HIP Kgräs

Bujar Fetiu (0707-193196)

2018-06-03

09:30

Serie

P10 Sv C3

P09:7

Kulladals FF 3 - Husie IF:2

3 X 20

7M

Kulladals IP, konstgräs 7-manna 1

10:00

Serie

P10 Sv B3

P08

Malmö City FC röd - Husie IF:3

3 X 20

7M

Sorgenfri IP Konstgräs 7-manna 1

10:00

Serie

P12 SvA2

P06

Husie IF:1 - Vellinge IF röd

3 X 20

7M

HIP Kgräs 1

Bujar Fetiu (0707-193196)

10:00

Serie

F11 SvC1

F07/08

Husie IF:2 - Dalby GIF

3 X 20

7M

HIP Kgräs 2

Bujar Fetiu (0707-193196)

11:30

Serie

F13 Sv C

F13

TFK Nova Eslöv - Husie IF:2

3 X 25

9M

Berga IP, naturgräs

12:00

Serie

P15 Sv A

U15 (P03)

Bjärreds IF - Husie IF:2

2 X 40

11M

Borgeby IP A-plan

12:00

Serie

P12 SvB2

P06

Husie IF:2 - GIF Nike grön

3 X 20

7M

HIP Kgräs 1

Bujar Fetiu (0707-193196)

12:00

Serie

F10 SvB

F07/08

Husie IF:1 - Borgeby FK

3 X 20

7M

HIP Kgräs 2

Bujar Fetiu (0707-193196)

14:00

Serie

P11 Sv A1

P07

Eslövs BK röd - Husie IF:1

3 X 20

7M

Tolvans IP A-plan 7-manna 1

14:00

Serie

U16 Nationell Grupp 1

U16 (P02)

Husie IF - IF Limhamn Bunkeflo

2 X 45

11M

HIP A-plan

Uppgift om domare saknas

15:45

Serie

P11 Sv C3

P07

Svensk-Algeriska Föreningen Malmö - Husie IF:2

3 X 20

7M

Gullviksborgs IP 7-manna

2018-06-04

17:00

18:30

P08

   Träning, P08

7M

HIP Kgräs 1

17:00

18:30

P09

   Träning, P09

7M

HIP Kgräs 2

17:30

19:00

P011

   Träning, P011

11M

Bulltofta plan 3

17:30

19:00

U16 (P02)

   Träning, U16 (P02)

11M

HIP A-plan

18:00

19:30

P06

   Träning, P06

11M

Bulltofta plan 1

18:30

20:00

P05

   Träning, P05

11M

HIP Kgräs

19:00

20:30

U15 (P03)

   Träning, U15 (P03)

11M

HIP A-plan

20:00

21:30

F15

   Träning, F15

11M

HIP Kgräs

89 aktiviteter.         Tips vid utskrift: välj först liggande A4 i utskriftsformat, så blir utskriften korrekt.

Lagledare - kontrollera aktivitetskalendern och anmäl förändringar till kansliet!!!!!

St.auml;ng f.ouml;rnstret