Välj Lag:

Visa bortamatcher:

Aktivitet:

Plan (på IP):

Senast uppdaterad: 2018-08-17 10:12  

Visa träningstider: 

Startdatum:

Ant.dagar framåt:

Datum Start Slut Akt.typ Serie Ålder Aktivitet Speltid Spelform Plats Domare

2018-08-20

17:00

18:30

P08

   Träning, P08

7M

HIP Kgräs 1

17:00

18:30

P09

   Träning, P09

7M

HIP Kgräs 2

17:30

19:00

F09/010

   Träning, F09/010

5M

HIP 5-M gräs

17:30

19:00

P011

   Träning, P011

11M

Bulltofta plan 3

18:30

20:00

P05

   Träning, P05

11M

HIP Kgräs

19:00

20:30

U16 (P02)

   Träning, U16 (P02)

7M

HIP A-plan

19:00

20:30

U15 (P03)

   Träning, U15 (P03)

7M

HIP A-plan

20:00

21:30

F15

   Träning, F15

11M

HIP Kgräs

2018-08-21

17:00

18:30

F05/06

   Träning, F05/06

7M

HIP Kgräs 1

17:00

18:30

F07/08

   Träning, F07/08

7M

HIP Kgräs 2

17:30

19:00

P04

   Träning, P04

11M

Ellenborgs IP

17:30

18:30

FBS

   Träning, FBS

7M

HIP 5-M gräs

17:30

19:00

P010

   Träning, P010

11M

Bulltofta plan 2

17:30

19:00

F15

   Träning, F15

11M

HIP A-plan

18:30

20:00

P06

   Träning, P06

7M

HIP Kgräs 1

18:30

20:00

P07

   Träning, P07

7M

HIP Kgräs 2

19:00

20:30

HA

   Träning, HA

11M

HIP A-plan

2018-08-22

17:00

18:30

P08

   Träning, P08

7M

HIP Kgräs 1

17:00

18:30

P09

   Träning, P09

7M

HIP Kgräs 2

17:30

19:00

F09/010

   Träning, F09/010

5M

HIP 5-M gräs

18:30

20:00

P05

   Träning, P05

11M

HIP Kgräs

19:00

Serie

P15 SkA

U15 (P03)

Husie IF:1 - Eskilsminne IF 1

2 X 40

11M

HIP A-plan

Skåneboll ()

2018-08-23

17:00

18:30

F05/06

   Träning, F05/06

7M

HIP Kgräs 1

17:00

18:30

F07/08

   Träning, F07/08

7M

HIP Kgräs 2

17:30

19:00

P04

   Träning, P04

11M

Ellenborgs IP

17:30

19:00

F15

   Träning, F15

11M

HIP A-plan

17:30

19:00

P010

   Träning, P010

11M

Bulltofta plan 2

17:30

19:00

P011

   Träning, P011

11M

Bulltofta plan 3

18:30

20:00

P06

   Träning, P06

7M

HIP Kgräs 1

18:30

20:00

P07

   Träning, P07

7M

HIP Kgräs 2

19:00

20:30

HA

   Träning, HA

11M

HIP A-plan

20:00

21:30

U15 (P03)

   Träning, U15 (P03)

11M

HIP Kgräs

2018-08-24

18:00

Serie

P9 SvA1

P09

Husie IF:1 - Åkarps IF 1

3 X 15

5M

HIP 5-M gräs

Bujar Fetiu (0707-193196)

18:30

Serie

P14 Kompisligan Sydvästra C2, höst

P05

Ystads IF FF 2 - Husie IF:1

3 X 25

9M

Sandskogens IP F-plan

18:30

Serie

HA Div.5 Västra

HA

Uppåkra IF - Husie IF

2 X 45

11M

Uppåkravallen

18:30

Serie

F13 SvC

F13

Husie IF:2 - IF Lödde

3 X 25

9M

HIP Kgräs

Bujar Fetiu (0707-193196)

19:00

Serie

P15 Kompisligan Sydvästra A, höst

U15 (P03)

Sövestads IF - Husie IF:2

2 X 40

11M

Sövestads IP A-plan

2018-08-25

10:00

Serie

F10 Kompisligan Sydvästra C1, höst

F07/08

FC Staffanstorp vit - Husie IF:2

3 X 20

7M

Staffansvallen Plan 2, konstgräs 7-manna 1

10:00

Serie

P11 Kompisligan Sydvästra A2, höst

P07

Trelleborgs FF blå - Husie IF:1

3 X 20

7M

Söderslättshallens IP plan 3

10:00

11:00

FBS

   Träning, FBS

7M

HIP 5-M gräs

10:00

Serie

F13 SvB

F13

Husie IF:1 - IFK Klagshamn

3 X 25

9M

HIP Kgräs

Bujar Fetiu (0707-193196)

12:00

Serie

P15 SkA

U15 (P03)

Husie IF:1 - Ängelholms FF

2 X 40

11M

HIP A-plan

Skåneboll ()

14:00

Serie

P12 Kompisligan Sydvästra C3, höst

P06

BK Höllviken blå - Husie IF:2

3 X 20

7M

Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 1

2018-08-26

09:30

Serie

F11 SvB

F07/08

Husie IF:1 - Furulunds IK

3 X 20

7M

HIP Kgräs 1

Bujar Fetiu (0707-193196)

10:00

Serie

P13 Kompisligan Sydvästra B1, höst

P05

GIF Nike röd - Husie IF:2

3 X 25

9M

Lomma IP A-plan, konstgräs 9-manna

10:00

Serie

P10 Kompisligan Sydvästra C2, höst

P08

Linero IF svart - Husie IF:3

3 X 20

7M

Linero IP A-plan 7-manna B

10:00

Serie

P10 SvB3

P08

Husie IF:2 - BK Höllviken vit

3 X 20

7M

HIP Kgräs 2

Bujar Fetiu (0707-193196)

11:00

Serie

P9 Kompisligan Sydvästra C3, höst

P09

Torns IF svart - Husie IF:4

3 X 15

5M

Tornvallen, Stångby konstgräs 5-manna 1A

11:15

Serie

P11 SvC3

P07

Husie IF:2 - Kulladals FF 3

3 X 20

7M

HIP Kgräs 1

Bujar Fetiu (0707-193196)

11:30

Serie

P9 Kompisligan Sydvästra B3, höst

P09

Vellinge IF vit - Husie IF:3

3 X 15

5M

Vanningens IP, Vellinge konstgräs 7-manna 1

13:00

Serie

P10 Kompisligan Sydvästra A1, höst

P08

Veberöds AIF vit - Husie IF:1

3 X 20

7M

Svalebo, konstgräs 7-manna 1

14:00

Serie

U16 Nationell Grupp 1

U16 (P02)

Husie IF - Östers IF

2 X 45

11M

HIP A-plan

Uppgift om domare saknas

15:30

Serie

F15 Kompisligan Skåneserie, höst

F15

IK Pandora FF - Husie IF

2 X 40

11M

Sandskogens IP A-plan

16:00

Serie

P14 SvB1

P04

Husie IF:1 - Harrie FF röd

3 X 25

11M

Ellenborgs IP

Bujar Fetiu (0707-193196)

2018-08-27

17:00

18:30

P08

   Träning, P08

7M

HIP Kgräs 1

17:00

18:30

P09

   Träning, P09

7M

HIP Kgräs 2

17:30

19:00

F09/010

   Träning, F09/010

5M

HIP 5-M gräs

17:30

19:00

P011

   Träning, P011

11M

Bulltofta plan 3

18:30

20:00

P05

   Träning, P05

11M

HIP Kgräs

19:00

20:30

U16 (P02)

   Träning, U16 (P02)

7M

HIP A-plan

19:00

20:30

U15 (P03)

   Träning, U15 (P03)

7M

HIP A-plan

20:00

21:30

F15

   Träning, F15

11M

HIP Kgräs

2018-08-28

17:00

18:30

F05/06

   Träning, F05/06

7M

HIP Kgräs 1

17:00

18:30

F07/08

   Träning, F07/08

7M

HIP Kgräs 2

17:30

19:00

P04

   Träning, P04

11M

Ellenborgs IP

17:30

18:30

FBS

   Träning, FBS

7M

HIP 5-M gräs

17:30

19:00

F15

   Träning, F15

11M

HIP A-plan

17:30

19:00

P010

   Träning, P010

11M

Bulltofta plan 2

18:30

20:00

P06

   Träning, P06

7M

HIP Kgräs 1

18:30

20:00

P07

   Träning, P07

7M

HIP Kgräs 2

19:00

20:30

HA

   Träning, HA

11M

HIP A-plan

2018-08-29

17:00

18:30

P08

   Träning, P08

7M

HIP Kgräs 1

17:00

18:30

P09

   Träning, P09

7M

HIP Kgräs 2

17:30

19:00

F09/010

   Träning, F09/010

5M

HIP 5-M gräs

19:00

20:30

U15 (P03)

   Träning, U15 (P03)

7M

HIP A-plan

19:00

20:30

U16 (P02)

   Träning, U16 (P02)

7M

HIP A-plan

19:00

Serie

P14 SvC2

P05

Husie IF:1 - KSF Prespa Birlik

3 X 25

11M

HIP Kgräs

Bujar Fetiu (0707-193196)

2018-08-30

17:00

18:30

F05/06

   Träning, F05/06

7M

HIP Kgräs 1

17:00

18:30

F07/08

   Träning, F07/08

7M

HIP Kgräs 2

17:30

19:00

P04

   Träning, P04

11M

Ellenborgs IP

17:30

19:00

P011

   Träning, P011

11M

Bulltofta plan 3

17:30

19:00

P010

   Träning, P010

11M

Bulltofta plan 2

17:30

19:00

F15

   Träning, F15

11M

HIP A-plan

18:30

20:00

P06

   Träning, P06

7M

HIP Kgräs 1

18:30

20:00

P07

   Träning, P07

7M

HIP Kgräs 2

19:00

20:30

HA

   Träning, HA

11M

HIP A-plan

20:00

21:30

U15 (P03)

   Träning, U15 (P03)

11M

HIP Kgräs

87 aktiviteter.         Tips vid utskrift: välj först liggande A4 i utskriftsformat, så blir utskriften korrekt.

Lagledare - kontrollera aktivitetskalendern och anmäl förändringar till kansliet!!!!!

St.auml;ng f.ouml;rnstret